Rovinka

Štýlový 1,5-izbový byt v novostavbe + fitness a wellness

Ponúkame na predaj 1–izbový holobyt s balkónom v práve skolaudovanej novostavbe na Hlavnej ulici v Rovinke. Tento byt môže byt dokončený do štandardu podľa Vašich predstáv v priebehu dvoch týždňov od kúpy.

 

ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA:

- celková úžitková plocha bytu 41,56 m2 (36,94 m2 byt + 4,62 m2 balkón)

- veľký balkón s pekným výhľadom  

- najvyššie poschodie

- vynikajúca dispozícia

- možnosť dokúpiť vyhradené vonkajšie parkovacie státie

 

TOP 5 VÝHOD BYTU :

- kvalitná novostavba z roku 2021

- veľké a úplne nové fitness a wellness centrum priamo v budove

- samostatný kotol v byte

- hliníkové okná s vonkajšími žalúziami

- podlahové kúrenie  

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Byt sa nachádza na najvyššom 5 poschodí, na ktorom sa nachádzajú len dva byty. Do bytu sa dostanete cez bezpečnostné dvere, pričom hneď na začiatku je priestranná kúpeľňa. Následne sa cez chodbu dostanete do hlavnej časti bytu, ktorá začína priestorom pre spací kút, ktorý môžeme byť úplne oddelený ako samostatná izba. Z obývačky je krásny výhľad a výstup na priestranný balkón. Byt má exteriérové žalúzie, hliníkové okná, pasívne odvetrávanie a podlahové kúrenie.

 

LOKALITA:

Obec Rovinka je veľmi obľúbená lokalita pre svoju dostupnosť do Bratislavy a kompletnú občiansku vybavenosť. Priamo v budove bude na ploche 1.500 m2 jedno z najmodernejších fitnness a wellness centier v Bratislave a okolí. V susedstve bytového domu je nákupné centrum - BILLA, DM drogerie, lekáreň, reštaurácie, kaviarne a pod. Cez novú diaľnicu D4R7 sa dostanete do Bratislavy za menej ako 15 minút.

 

CENA BYTU: 134.900 €

K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za 12.500 EUR alebo garážové státie za 22.500 EUR.

 

V cene sú zahnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov.

 

Názor FEDORS Group:

Ak hľadáte veľký 1-izbový so samostatným spacím kútom a krásnym výhľadom do 15 minút od Bratislavy, lepšiu ponuku nenájdete.

Chcem hypotéku

Mám záujem

Lokalita