Neopakovateľné miesto,
neopakovateľná príležitosť

Zobraziť ponuku

Unikátne bytové jednotky

Rezidenčný projekt na Matúšovej ulici je absolútny TOP aktuálnej realitnej ponuky. Vhodný je pre rezidenčné bývanie, podnikateľské účely, ale aj ako investičná nehnuteľnosť.

Ponuka predstavuje unikátny dvojdielny komplex so šiestimi bytovými jednotkami. V každej z budov sa nachádzajú 3 byty (na každom poschodí jeden), pričom najvyššie bytové jednotky sú dvojpodlažné mezonetové byty. Všetky priestory majú skutočne štedrú výmeru a prakticky neobmedzený potenciál využitia.

Byty sa nachádzajú v jednej z najžiadanejších lokalít hlavného mesta. Matúšova ulica ponúka prvotriedny komfort, dostatok priestoru, všetky výhody tichej lokality blízko prírody. Práve blízkosť prírody spolu s bezprostrednou dostupnosťou do centra mesta predstavujú množstvo výhod - na svoje si prídu milovníci ticha a súkromia, ale aj záujemcovia o lukratívne a naozaj reprezentatívne podnikateľské priestory.

Štandard ponúkaných bytových jednotiek zodpovedá unikátnosti geografickej lokality. Veľkolepo a moderne riešené byty ponúkajú luxusnú výmeru, výbavu z prvotriednych materiálov a komponentov od svetových výrobcov. Pocit luxusu podčiarknu premyslené detaily ako sú podlahové vykurovanie, akustické steny, stropné chladenie, krby alebo pripravené jednotky pre budúce krby.

V prípade záujmu je možné rokovať nielen o kúpe jednotlivých bytov, ale aj samostatnej vily či prípadne celého komplexu. Nový majiteľ by tak získal úžitkovú plochu s veľkosťou 1200 m2 a k tomu pozemok s 2000 m2. Oba domy je možné jednoduchou úpravou prepojiť, čo by pri využití na podnikanie či administratívne účely predstavovalo priestor za hranicou luxusu.

Byt A/1.PP
121,89 m2
49,62 m2 terasa 3 izbový

Byt A/1.NP
133,28 m2
16,11 m2 terasa 3 izbový

Byt A/2-3.NP
204,19 m2
83,75 m2 terasa 5 izbový

Byt B/1.PP
67,12 m2
23,38 m2 terasa 2 izbový

Byt B/1.NP
133,28 m2
16,11 m2 terasa 3 izbový

Byt B/2-3.NP
204,19 m2
83,75 m2 terasa 5 izbový

Možnosti sú prakticky neobmedzené. Nechajte sa inšpirovať a v prípade záujmu o obhliadku nás kedykoľvek kontaktujte.

Kontaktovať makléra

Lokalita

Ponuka

V prípade záujmu o viac informácií o projektoch alebo o obhliadku ma neváhajte, prosím, kontaktovať.

Pavol Segéň

Ing. Pavol Segéň Fedors Group
Exkluzívny predajca projektu
Zistiť viac

Nepremeškajte top ponuky

Získajte najnovšie správy a zaujímavé ponuky a nehnuteľnosti

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií