Ister Tower

Zistiť viac

Radosť žiť v centre mesta

Žijeme v meste a tu si vytvárame aj svoj domov. A doma sme tam, kde vyrastajú naše deti. Kde sa stretávame s priateľmi. Kde je priestor na to, aby sme si s rodinou užili každú chvíľu. Kde si vieme vytvoriť dostatok času na všetko, čo máme radi. Kde žijeme s radosťou. Ister Tower sa stane vašim domovom v srdci Bratislavy.

Projekt Ister Tower bude pozostávať z dominantnej rezidenčnej veže s výškou 102 metrov a 33 podlažiami, administratívnej budovy a budovy apartmánového hotela. Umiestnenie budov je plánované tak, aby vznikol uzavretý mestský funkčný blok s  verejným parkom s detským ihriskom a námestím s fontánou.

Ister Tower Ister Tower
Moderné bývanie v meste

Moderné bývanie v meste

praktické dispozície, efektívne využiteľný priestor a komfort bývania, kvalitné materiály a hightech technológie
Zelený vnútroblok

Zelený vnútroblok

vyše 50 000 m2 parkovej zelene, zelených striech a promenád so stromoradiami, kde bude možné relaxovať, športovo sa vyžiť na športoviskách, bicyklovať na novovybudovaných cyklotrasách
Služby 5* hotela pre rezidentov

Služby 5* hotela pre rezidentov

množstvo luxusných výhod: reštaurácie, bary, kongresové priestory, fitness či wellness zóna
Strategická poloha

Strategická poloha

priamo v jadre moderného centra Bratislavy, s excelentnou dostupnosťou a prvotriednymi službami
Lukratívne mezonety

Lukratívne mezonety

na najvyšších podlažiach rezidenčnej veže, umiestnené a orientované tak, aby budúcemu majiteľovi poskytli jedinečný zážitok z pohľadu na Bratislavu

Moderné a dostupné mestské bývanie

Viac ako 400 bytov a apartmánov na 33 podlažiach Ister Tower nastavuje kvalitou a kreativitou štandard moderného bývania na Slovensku. Tu vzniká dostupné mestské bývanie pre všetkých, ktorí milujú život v meste. V projekte preto majú zastúpenie praktické 1- a 2-izbové byty a apartmány, no väčšinu tvoria veľkometrážne 3-izbové až 4-izbové byty s terasami a s praktickými dispozíciami. Pre náročných obyvateľov mesta sú určené lukratívne high-tech mezonety na najvyšších podlažiach, s panoramatickými výhľadmi na dominanty Bratislavy.

Zistiť viac

Lokalita

Tu ste doma priamo v srdci Bratislavy, tak si to užite! Historické centrum mesta a aj najmodernejšie obchodné centrá máte priamo pod nosom. Všetky významné muzeá, galérie, pamätné miesta a historické pamiatky mesta sú len pár krokov od domu. Strategická poloha Ister Tower vám umožní bezproblémovo cestovať MHD do všetkých častí Bratislavy. Alebo potrebujete ísť autom? Stačí vybehnúť na most Apollo a ste na diaľnici.

Kontaktujte nás už dnes

Získajte viac informácií a pridajte sa k tým, ktorí si budú môcť vybrať svoje vysnívané bývanie v Ister Tower medzi prvými a za výhodné uvádzacie ceny. Kontaktujte nás prostredníctvom formulárov, alebo priamo cez maily a telefónne čísla uvedené nižsie.

Zistiť viac

Nepremeškajte top ponuky

Získajte najnovšie správy a zaujímavé ponuky a nehnuteľnosti

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií