Bratislava-New Town

Aurum Residence Matuskova

Jedinečná Rezidencia s dvanástimi bytmi vymyslená pre najnáročnejších

Na rozhraní Nového mesta v jadre lokality Stráže, ktorá sa vyznačuje perfektnou polohou, zástavbou rodinných domov a množstvom zelene vznikne nový developerský projekt pomenovaný podľa slovenského básnika a ulice na ktorej sa bude rozprestierať. AURUM RESIDENCE MATÚŠKOVÁ prinesie 12 reprezentatívnych bytov, každý s terasou či záhradou. Byty na 3 podlaží a strešný penthouse sa budú pýšiť výhľadmi na panorámu mesta, Bratislavsky hrad a Slavín.

Komorné bývanie svetových parametrov

Projekt kombinuje komorné bývanie v kľudnej lokalite s bývaním v modernom interiéry svetových parametrov. Bytový dom ponúkne 2,3 a 4 izbové byty v štádiu holo-byt, ale vo vysokom technickom štandarde, ktorý ponúkne- podlahové kúrenie, hliníkové veľkoformátové okná, vonkajšie žalúzie, stropné chladenie zakomponované do betónového stropu a nadštandardnú svetlú výšku v bytoch. O bezpečie vás a vášho majetku sa postará kamerový systém, bezpečnostné vstupné dvere a moderný video-vrátnik. Ku každému bytu je možné dokúpiť parkovacie státia v podzemnej garáži. Každý jeden rezident bude mať možnosť prednostne využiť návrh a realizáciu interiéru na kľúč od renomovaného architektonického štúdia BLZK architekti.

Contact us
today

Get more information and join those who will be able to choose their dream home in Aurum Residence Matuskova among the first and at affordable prices. Contact us via forms or directly via emails and phone numbers.

I'm interested

Location

 

Nepremeškajte ponuku